riitm musiqa xizmati O‘zbekistonning yetakchi marketing festivali TAF Awards’da mukofotlarga sazovor bo‘ldi.
riitm 2025-yilning bahorida yangi brend ostida ish boshladi va o‘zbekistonlik foydalanuvchilarga 30 milliondan ortiq trek va podkastlardan foydalanish imkoniyatini taqdim etadi. Platforma algoritmlari ham global, ham mahalliy musiqa tendensiyalarini hisobga olgan holda shaxsiy tavsiyalarni shakllantiradi va ovoz sifati 320 kbit/s ga yetadi.
"riitm xizmatining rivojlanishi Beeline Uzbekistan raqamli ekotizimida foydalanuvchi tajribasini qayta ko‘rib chiqishimiz ramziga aylanmoqda. riitm — xalqaro darajadagi, ammo o‘zbek auditoriyasi didini chuqur anglagan mahalliy mahsulotdir. TAF va Jolbors mukofotlaridagi e’tirof jamoamizning professionalligi va salohiyatini tasdiqlaydi," - dedi Beeline Uzbekistan tijorat direktori Maksim Yefremov.
Avvalroq, sentyabr oyida bo‘lib o‘tgan Jolbors festivalida riitm “Digital Design & Identity” yo‘nalishida bronza mukofotini qo‘lga kiritgan edi. Ilova test rejimida ishga tushirilganidan beri oyiga 80 ming foydalanuvchiga yetdi, tinglanayotgan treklarning yarmi o‘zbek tilidagi musiqalarga to‘g‘ri keladi.
riitm — millionlab treklar va podkastlarga kirish imkonini beruvchi raqamli musiqiy servis. Platforma foydalanuvchilarga shaxsiy tavsiyalar, yuqori sifatli ovoz va o‘zbek tilidagi lokal kontentni taklif etadi. Har bir foydalanuvchi o‘z pleylistini yaratishi, musiqiy didi bilan bo‘lishishi va reklamalarsiz onlayn tarzda musiqa tinglashi mumkin. riitm iOS va Android qurilmalari uchun mavjud, barcha mobil operatorlarda ishlaydi va bir nechta qurilmada bir vaqtda foydalanish imkonini beradi. Istalgan qurilmada va cheklovlarsiz qulay tarzda tinglang. riitm'ni App Store va Google Play orqali yuklab oling

Home/News/Music service riitm received an award at the TAF Award
The riitm music service received awards at the leading marketing festival in Uzbekistan’s TAF Awards.
riitm launched under a new brand in the spring of 2025 and provides users in Uzbekistan with access to more than 30 million tracks and podcasts. The platform's algorithms create personal recommendations, considering both global and local music trends, and the sound quality reaches 320 kbit/s.
"The evolution of the riitm service is becoming a symbol of how we are rethinking the user experience in the digital ecosystem of Beeline Uzbekistan. RIITM is a local product of the international level, created with an understanding of the tastes of the Uzbek audience. Recognition at the TAF and Jolbors awards confirms the professionalism and potential of our team," said Maxim Efremov, Commercial Director of Beeline Uzbekistan.
Earlier in September, at the Jolbors festival, riitm received a bronze award in the Digital Design & Identity category. Since the launch of the application in test mode, its monthly audience has reached 80,000 users.
RIITM is a digital music service with access to millions of tracks and podcasts.
The platform offers personalized recommendations, high sound quality, and local content in the Uzbek language. Users can create their own playlists, share music preferences, and listen to music online without ads. riitm is available on iOS and Android devices, works with any mobile operator, and supports use on multiple devices at the same time.  Listen conveniently, on any device, and without limits. Download riitm from the App Store and Google Play.