riitm musiqa xizmati O‘zbekistonning yetakchi marketing festivali TAF Awards’da mukofotlarga sazovor bo‘ldi.
riitm 2025-yilning bahorida yangi brend ostida ish boshladi va o‘zbekistonlik foydalanuvchilarga 30 milliondan ortiq trek va podkastlardan foydalanish imkoniyatini taqdim etadi. Platforma algoritmlari ham global, ham mahalliy musiqa tendensiyalarini hisobga olgan holda shaxsiy tavsiyalarni shakllantiradi va ovoz sifati 320 kbit/s ga yetadi.
"riitm xizmatining rivojlanishi Beeline Uzbekistan raqamli ekotizimida foydalanuvchi tajribasini qayta ko‘rib chiqishimiz ramziga aylanmoqda. riitm — xalqaro darajadagi, ammo o‘zbek auditoriyasi didini chuqur anglagan mahalliy mahsulotdir. TAF va Jolbors mukofotlaridagi e’tirof jamoamizning professionalligi va salohiyatini tasdiqlaydi," - dedi Beeline Uzbekistan tijorat direktori Maksim Yefremov.
Avvalroq, sentyabr oyida bo‘lib o‘tgan Jolbors festivalida riitm “Digital Design & Identity” yo‘nalishida bronza mukofotini qo‘lga kiritgan edi. Ilova test rejimida ishga tushirilganidan beri oyiga 80 ming foydalanuvchiga yetdi, tinglanayotgan treklarning yarmi o‘zbek tilidagi musiqalarga to‘g‘ri keladi.
riitm — millionlab treklar va podkastlarga kirish imkonini beruvchi raqamli musiqiy servis. Platforma foydalanuvchilarga shaxsiy tavsiyalar, yuqori sifatli ovoz va o‘zbek tilidagi lokal kontentni taklif etadi. Har bir foydalanuvchi o‘z pleylistini yaratishi, musiqiy didi bilan bo‘lishishi va reklamalarsiz onlayn tarzda musiqa tinglashi mumkin. riitm iOS va Android qurilmalari uchun mavjud, barcha mobil operatorlarda ishlaydi va bir nechta qurilmada bir vaqtda foydalanish imkonini beradi. Istalgan qurilmada va cheklovlarsiz qulay tarzda tinglang. riitm'ni App Store va Google Play orqali yuklab oling

Музыкальный сервис riitm получил награду на премии TAF
riitm начал работу под новым брендом весной 2025 года предоставляет пользователям Узбекистана доступ к более чем 30 миллионам треков и подкастов. Алгоритмы платформы формируют персональные рекомендации, учитывая как глобальные, так и локальные музыкальные тренды, а качество звучания достигает 320 кбит/с.
«Эволюция сервиса riitm становится символом того, как мы переосмысляем пользовательский опыт в digital-экосистеме Beeline Uzbekistan. riitm — это локальный продукт международного уровня, созданный с пониманием вкусов узбекской аудитории. Признание на премиях TAF и Jolbors подтверждает профессионализм и потенциал нашей команды», — отметил коммерческий директор Beeline Uzbekistan Максим Ефремов.
Ранее в сентябре на фестивале Jolbors riitm получил бронзовую награду в категории Digital Design & Identity. С момента запуска приложения в тестовом режиме его ежемесячная аудитория достигла 80 тысяч пользователей. Более половины прослушиваний приходятся на треки на узбекском языке.
riitm — цифровой музыкальный сервис с доступом к миллионам треков и подкастов.
Платформа предлагает персонализированные рекомендации, высокое качество звучания и локальный контент на узбекском языке. Пользователи могут создавать собственные плейлисты, делиться музыкальными предпочтениями и слушать музыку онлайн без рекламы. riitm доступен на устройствах iOS и Android, работает с любым мобильным оператором и поддерживает использование на нескольких устройствах одновременно. Слушайте удобно, на любом устройстве и без ограничений. Скачивайте riitm в App Store и Google Play.