“MEGA DRIVE” aksiyasi 2023-yil 2-maydan 2023-yil 30-iyungacha o‘tkazildi. Har kuni 15 million so‘m o‘ynaldi, bosh sovrin sifatida esa ikkita BYD SONG PLUS elektromobili bo‘ldi.
Aksiya davomida har hafta Beeline TV va Beeline Uzbekistan kompaniyasining Facebook, Instagram va YouTube sahifalarida jonli efirda 15 million so‘m sohibiga aylagan 7 nafar g‘olib aniqlandi. 900 million so‘mlik sovrin jamg‘armasini o‘zaro bo‘lishib, 60 kishi g‘olib bo‘ldi. Aksiya finalida esa barcha ishtirokchilar orasidan ikkita BYD SONG PLUS elektromobilining egalari aniqlandi.
15-iyul kuni Tashkent City’da “MEGA DRIVE” finali bo‘lib o‘tdi, unda katta konsert va elektromobillar o‘yini tashkil etildi. Minglab odamlar konsertni oflayn va onlayn kuzatib, o‘yin natijalarini kuzatib borishdi.
Farg‘ona viloyati Quvasoy shahridan Fayozov Jahongir va andijonlik Ergashev Baxtiyorjon avtomobil sohibiga aylanishdi. G‘oliblardan biri o‘zining yangi mashinasini o‘zi haydashni rejalashtirganligi, ikkinchisi esa uni qaynonasiga sovg‘a qilishini qaror qilganligi haqida aytdi.
“Men juda xursandman, bu men uchun juda hayajonli lahza! Men oilaviy tadbirda edim, afsuski, finalning jonli efirini tomosha qila olmadim. Lekin men yutganimni bilgach, juda xursand bo‘ldim! Men mashinani o‘zim haydamoqchiman. Biz oilaviy Beeline Uzbekistan mijozlarimiz. Har oy butun oilamning balansini o‘zim to'ldiraman: o‘zimga 30 ming, bolalarim va rafiqam uchun 27-35 ming. Aloqa sifati yaxshi, barchamizga yoqadi. Men ko‘proq mobil internetdan foydalanaman: YouTube tomosha qilaman, Telegram va WhatsApp’da muloqot qilaman”, — deb o‘rtoqlashdi Baxtiyorjon Ergashev.
“Men mashina yutganimni bilganimda, ishlar bilan band edim va avvaliga ishonmadim! Men uni qaynonamga berishga qaror qildim. Biz butun oilamiz bilan 13 yildan buyon Beeline xizmatlaridan foydalanamiz, odatda balansni har oy 55 mingga to‘ldiramiz. Men ko‘pincha mobil internetdan foydalanaman: Telegram va YouTube’da video tomosha qilaman”, — dedi Jahongir Fayozov.
Oxirgi 2 yil ichida bu Beeline Uzbekistan’ning uchinchi katta aksiyasi. O‘tgan yillar davomida digital-operator Yevropa va boshqa mamlakatlarga sayohatlar hamda boshqa qimmatbaho sovrinlarni o‘yinga qo‘ydi. Masalan, 2022 yilda superyutuq – Hyundai LAFESTA poytaxtlik sovrindorga nasib etdi.
“Biz noyob imkoniyatlar va qimmatbaho sovg‘alarni taklif qilish orqali mijozlarimizni xursand qilish va qo‘llab-quvvatlashga intilamiz, shuning uchun biz “MEGA DRIVE” aksiyasini katta mamnuniyat bilan o‘tkazdik. Ikkala g‘olib ham Beeline Uzbekistan kompaniyasining ko‘p yillik mijozlari ekani juda quvontiradi, ularning yuzlaridagi tabassum hamda oilalarining xursand bo‘layotganini ko‘rish bizni chindan ilhomlantiradi. Aksiyada jami 3,5 million nafardan ortiq mijozlarimiz ishtirok etishdi. Tanlovda ishtirok etgan barchaga minnatdorchilik bildiramiz hamda Jahongir Fayozov va Baxtiyorjon Ergashevni BYD SONG PLUS elektromobillarini yutganlari bilan yana bir bor chin yurakdan tabriklaymiz! G‘olib bo‘lish nasib etmagan mijozlarimizdan ranjimasliklarini so‘rayman, bu bizning bu yilgi so‘nggi aksiyamiz emas va sizlar Beeline Uzbekistan aksiyalarida ishtirok etish va g‘alaba qozonish uchun oldinda ko‘plab imkoniyatlarga egasiz. Yangiliklarni kompaniya saytida va Beeline Uzbekistan ilovasida kuzatib boring!”, — deya xulosa qiladi Beeline Uzbekistan tijorat direktori Maksim Yefremov.

Beeline Uzbekistan вручил машины мечты!
Два счастливчика из Ферганской долины забрали свои электромобили BYD SONG PLUS, главные призы завершившейся акции «МЕГА ДРАЙВ».
Акция «МЕГА ДРАЙВ» проходила в период с 2 мая 2023 года по 30 июня 2023 года. Ежедневно разыгрывались 15 миллионов сумов, а главным призом стали два электромобиля BYD SONG PLUS.
В ходе акции, каждую неделю, в прямом эфире на Beeline TV и на страницах Beeline Uzbekistan в Facebook, Instagram и YouTube объявлялись 7 победителей 15 миллионов сумов. 60 человек стали победителями, разделив призовой фонд в 900 миллионов сумов. А в финале акции среди всех участников определили двух обладателей электромобилей BYD SONG PLUS.
Финал «МЕГА ДРАЙВ» состоялся 15 июля в Tashkent City, где был организован грандиозный концерт и розыгрыш электромобилей. Тысячи людей следили за концертом офлайн и онлайн в ожидании результатов розыгрыша.
Владельцами автомобилей стали Файёзов Жахонгир из города Кувасай Ферганской области и Эргашев Бахтиержон из Андижана. Один из победителей планирует самостоятельно водить свой новый автомобиль, а второй решил подарить его матери своей супруги.
«Я очень рад, это очень волнительный момент для меня! Я находился вместе со своей семьей на мероприятии, и, к сожалению, не смог посмотреть прямой эфир финала. Но когда я узнал, что я выиграл, я очень обрадовался! Машину планирую водить сам. Вся моя семья — клиенты Beeline Uzbekistan. Обычно в месяц я пополняю баланс всей семье: себе 30 тысяч, детям и жене по 27-35 тысяч. Связь хорошая, нам всем нравится. Больше всего я пользуюсь мобильным интернетом: смотрю YouTube и общаюсь в Telegram и WhatsApp», — поделился Бахтиержон Эргашев.
«Я был на работе, когда узнал, что выиграл машину, и сначала я не мог в это поверить! Я решил подарить ее своей теще. Всей нашей семьей мы уже 13 лет пользуемся услугами Beeline, обычно в месяц пополняем баланс на 55 тысяч. Я чаще всего пользуюсь мобильным интернетом: Telegram и смотрю видео на YouTube», — рассказал Жахонгир Файёзов.
За последние 2 года — это третья крупная акция от компании Beeline Uzbekistan. В предыдущие годы digital-оператор разыгрывал поездки в Европу и другие страны и другие ценные призы. Так, например, в 2022 году суперприз – Hyundai LAFESTA достался победителю из столицы Республики.
«Мы стремимся радовать и поддерживать наших клиентов, предлагая уникальные возможности и ценные призы, поэтому с огромным удовольствием провели акцию “МЕГА ДРАЙВ”. Особенно нам приятно, что оба победителя являются давними клиентами Beeline Uzbekistan, а видеть их улыбки и радость их семей — действительно вдохновляет. Всего в акции приняли участие более 3,5 миллиона человек. Благодарим всех участников розыгрыша и еще раз от всей души поздравляем Жахонгира Файёзова и Бахтиержона Эргашева с выигрышем электромобилей BYD SONG PLUS! Тех же наших клиентов, кому не посчастливилось стать победителями, я призываю не расстраиваться, это не последняя наша акция в этом году, и у вас еще будет не одна возможность участвовать и побеждать в активностях от Beeline Uzbekistan. Следите за новостями на сайте компании и в приложении Beeline Uzbekistan!», — подытожил Максим Ефремов, коммерческий директор Beeline Uzbekistan.