“Sovrinlar mavsumi” Aksiyasini o‘tkazish qoidalari
“Sovrinlar mavsumi” Aksiyasini o‘tkazish qoidalari (keyingi o‘rinlarda – “Qoidalar”) “Sovrinlar mavsumi” Aksiyasini (keyingi o‘rinlarda – “Aksiya”) o‘tkazish tartibini, sovrinlar yutuqli o‘yinida (keyingi o‘rinlarda – “Yutuqli o‘yin”) ishtirok etish shartlarini, shuningdek, sovrinlarni, ularni G‘oliblarga topshirish tartibi va shartlarini belgilaydi.
Servislardan foydalanish shartlari “hambi” ilovasida va (yoki) bevosita Hamkorlarning servislarida amaldagi tahrirda e’lon qilingan va tanishib chiqish uchun ochiq.
Aksiya “Prestige Club” MChJ (STIR: 311 617 672) (keyingi o‘rinlarda – “Aksiya Hamkori”) bilan birgalikda o‘tkaziladi.
•    Abonent raqami – uyali aloqa operatori tomonidan abonentga ajratiladigan raqam bo‘lib, telekommunikatsiya tarmog‘iga ulangan abonent uskunasini boshqa qurilmalar bilan ulashda identifikatsiyalash uchun xizmat qiladi;
•    Vazifa – Aksiya shartlarida nazarda tutilgan hamda “hambi” ilovasining “Sovrinlar mavsumi” bo‘limida Foydalanuvchi bajara oladigan, yakunlanishi “hambi” ilovasining ma’lumotlar bazasida qayd etilib, Ishtirokchiga Yutuqli o‘yinda qatnashish uchun muayyan miqdordagi imkoniyatlar taqdim etilishiga olib keladigan harakat yoki harakatlar majmuyi;
•    Kompaniya/Operator – Aksiya tashkilotchisi bo‘lgan, “Beeline” savdo belgisi ostida uyali aloqa xizmatlarini ko‘rsatuvchi “Unitel” MChJ;
•    Instagram rasmiy sahifa – Kompaniyaning Instagram rasmiy sahifasi: https://www.instagram.com/hambi_superapp;
•    Kompaniyaning rasmiy sayti – Kompaniyaning quyidagi manzilda joylashgan rasmiy sayti: www.beeline.uz;
•    Hamkor – tegishli shartnoma bo‘yicha Operatorning kontragenti hisoblangan, tovarlari va (yoki) xizmatlari “hambi” ilovasida joylashtirilgan (taqdim etilgan) yuridik shaxs va (yoki) yakka tartibdagi tadbirkor;
•    G‘olib – belgilangan sovrinlardan birini yutib olgan Aksiya ishtirokchisi;
•    Foydalanuvchi – “hambi” ilovasidan foydalanadigan jismoniy shaxs. Foydalanuvchi, “hambi” ilovasidan foydalanish uchun texnik imkoniyat mavjud bo‘lganda, Operator abonenti yoki boshqa uyali aloqa operatorlarining abonenti bo‘lishi mumkin;
•    “hambi” ilovasi – Foydalanuvchi, Operator va Hamkorlarning axborotiy hamda texnologik hamkorligi uchun mo‘ljallangan maxsus kompyuter dasturiy mahsulotlari majmuasidan tashkil topgan axborot tizimi;
•    Sertifikat – G‘olibga Aksiya Hamkoridan sovrinni olish imkoniyatini beruvchi yozma guvohnoma;
•    Ishtirokchi – mazkur Qoidalarga muvofiq Aksiyada ishtirok etayotgan Foydalanuvchi;
•    “Sovrinlar mavsumi” bo‘limi – Servislarni o‘z ichiga oluvchi “hambi” ilovasining funksional moduli;
•    Servislar– “hambi” ilovasida Foydalanuvchilarga ham Operator, ham Operatorning Hamkorlari tomonidan taqdim etiladigan turli xizmatlar va (yoki) tovarlar majmui.
Aksiyaning o‘tkazilish davri:
2026-yil 21-fevral soat 00:00 (UTC+5) dan 2026-yil 27-mart soat 23:59 (UTC+5) gacha.
Aksiyaning amal qilish hududi: O‘zbekiston Respublikasi.
G‘oliblarni aniqlash joyi: Instagram rasmiy sahifasidagi jonli efirda.
G‘oliblarni taqdirlash manzili: O‘zbekiston Respublikasi, 100017, Toshkent shahri, Yunusobod tumani, Abdulla Qodiriy ko‘chasi, 7-uy.
1.    AKSIYA ISHTIROKCHILARIGA QO‘YILADIGAN TALABLAR
1.1.    Aksiyada O‘zbekiston Respublikasi fuqarosi bo‘lgan barcha Foydalanuvchilar ishtirok etishi mumkin.
1.2.    Quyidagilar Aksiyada ishtirok etishga va (yoki) sovrinni olishga da’vogarlik qila olmaydi:
•    Mazkur Qoidalarning 1.1-bandida belgilangan talablarga javob bermaydigan jismoniy shaxslar;
•    Aksiya o‘tkazilishi davrida Kompaniya bilan mehnat munosabatlarida bo‘lgan jismoniy shaxslar hamda ularning yaqin qarindoshlari;
•    Kompaniyaning affillangan shaxslari, Aksiya o‘tkazilishi davrida Kompaniyaning affillangan shaxslari bilan mehnat munosabatlarida bo‘lgan jismoniy shaxslar hamda ularning yaqin qarindoshlari;
•    Kompaniyaning ishonchli vakillari (dilerlari), Kompaniyaning ishonchli vakillari bilan mehnat munosabatlarida bo‘lgan jismoniy shaxslar hamda ularning yaqin qarindoshlari.
2.1.    Aksiyaning sovrin jamg‘armasi faqat Aksiya Hamkorining o‘z mablag‘lari hisobidan shakllantiriladi va quyidagi sovrinlarni o‘z ichiga oladi:
•    Xaynan (Xitoy) yo‘nalishi bo‘yicha 2 (ikki) kishiga mo‘ljallangan, istalgan bo‘sh sanani tanlash imkoniyati bilan 8 (sakkiz) kechaga 5* toifali mehmonxonaga joylashishni o‘z ichiga olgan turistik vaucher;
•    Sharm ash-Shayx shahridagi V Hotel mehmonxonasiga (eksklyuziv joylashuv) 2 (ikki) kishi uchun, istalgan bo‘sh sanani tanlash imkoniyati bilan 7 (yetti) kunga mo‘ljallangan turistik vaucher;
•    Nyachang shahriga 8 (sakkiz) kecha-kunduzlik turistik paket (Marriott mehmonxonasida halol taomlar taqdim etiladi). Paket Yulduz Usmonovaning konsertiga tashrif buyurish imkoniyatini o‘z ichiga oladi (aviachiptani G‘olib mustaqil ravishda xarid qiladi). Sayohat sanalarini Aksiyaning Hamkori bilan kelishgan holda o‘zgartirish mumkin;
•    UzAirways aviakompaniyasining Sanya shahriga (Xitoy) borish va qaytish reyslari uchun 4 (to‘rtta) alohida aviachipta.
2.2.    Sovrinlardan foydalanishning aniq shartlari, jumladan, sayohat sanalari, band qilish tartibi va boshqa muhim shartlar Aksiyaning Hamkori tomonidan belgilanadi.
2.3.    Sovrinlar, vaucherlar va sovrin jamg‘armasining boshqa tarkibiy qismlarini pul ekvivalentiga yoki boshqa mol-mulkka almashtirishga yo‘l qo‘yilmaydi.
2.4.    Sovrin O‘zbekiston Respublikasining amaldagi qonunchiligida belgilangan tartibda G‘olibning nomiga rasmiylashtiriladi. Sovrinni taqdim etish munosabati bilan to‘lanishi lozim bo‘lgan soliqlar va majburiy to‘lovlar Aksiyaning Hamkori tomonidan to‘lanadi. Sovrinni rasmiylashtirish, olish va undan foydalanish bilan bog‘liq barcha boshqa xarajatlarni G‘olib o‘z zimmasiga oladi.
3.1.    Aksiyada ishtirok etish uchun Foydalanuvchi “hambi” ilovasining “Sovrinlar mavsumi” bo‘limidagi kamida 1 (bitta) Vazifani bajarishi lozim.
3.2.    Har bir bajarilgan Vazifa uchun Ishtirokchiga quyidagi jadvalga muvofiq ma’lum miqdorda imkoniyatlar hisoblanadi:
Faqat Operatorning oldindan to‘lov tizimi abonentlari bajara oladigan vazifalar:
Vazifalar Imkoniyatlar
Kundalik Vazifalar 20
“hambi fortuna plus” Omad g‘ildiragini 3 (uch) marta aylantiring 0
“hambi fortuna” Omad g‘ildiragini 1 (bir) marta aylantiring 0
Haftalik Vazifalar 200
“hambi fortuna plus” Omad g‘ildiragini 10 (o‘n) marta aylantiring 0
“Travel club” servisiga o‘ting 0
“hambi” ilovasiga 5 (besh) kun ketma-ket kiring 0
hambi pay orqali 100 000 so‘mdan boshlab pul o‘tkazmasini amalga oshiring. 0
hambi pay orqali kommunal xizmatlar uchun 100 000 so‘mdan boshlab to‘lov qiling. 0
“hambi fortuna” Omad g‘ildiragini 5 (besh) marta aylantiring 0
Asosiy vazifalar
“hambi fortuna plus” Omad g‘ildiragini aylantiring 1
“Travel club” servisiga o‘ting 10
“Mening avto” servisiga o‘ting va avtomobilingizni qo’shing 10
“hambi smart” premium obunasini rasmiylashtiring 50
“hambi fortuna” Omad g‘ildiragini 3 (uch) marta aylantiring 1
Ixtiyoriy OSAGO rasmiylashtiring 20
“Onlayn Shifokor” teletibbiyot servisiga obunani rasmiylashtiring 50
Majburiy OSAGO rasmiylashtiring 50
“Nur” rejimini yoqing 5
“Ramazon” tabriknomasini yaqinlaringiz va tanishlaringizga yuboring 1
LIME TIME o‘yinining pullik versiyasini o‘ynang 1
“Litro” servisiga o‘ting 1
hambi pay orqali jarimalar uchun 50 000 so‘mdan boshlab to‘lov qiling. 5
“Davo Delivery” servisiga o‘ting 1
“Yugurish” o‘yinini o‘ynang 5
Bosh ekrandagi storislarni ko‘ring 1
“Kviz” o‘yinini o‘ynang 5
“Futbol” o‘yinini o‘ynang 5
“Sakrash” o‘yinini o‘ynang 5
“Boks” o‘yinini o‘ynang 5
“BeeMarket” bo‘limiga o‘ting 1
“Osnova” servisiga o‘ting 1
“Dorilarni izlash” bo‘limini oching va kerakli dorini toping 1
“Telekanallar” bo‘limida TV va seriallarni tomosha qiling 1
“Urban drive” servisiga o‘ting 1
“Havo sifati” servisida havo sifatini tekshiring 1
Go Invest investitsiya servisi bilan tanishing. 1
“Joyme” servisiga o‘ting 1
“Go Bozor” servisiga o‘ting 1
“Avto ijara” servisiga o‘ting 1
“Ustabor” servisiga o‘ting 1
“Pet AI” servisiga o‘ting 1
Kundalik vazifalar 20
Bugun “hambi” ilovasiga kiring 0
“Kviz” o‘yinini o‘ynang 0
“hambi fortuna” omad g‘ildiragini 1 (bir) marta aylantiring 0
Haftalik vazifalar 200
Ilovaga ketma-ket 5 (besh) kun kiring 0
“hambi pay” orqali 100 000 so‘mdan boshlab pul o‘tkazmasini amalga oshiring. 0
“hambi pay” orqali 100 000 so‘mdan boshlab kommunal xizmatlarga to‘lov qiling. 0
“hambi fortuna” omad g‘ildiragini 5 (besh) marta aylantiring 0
“TV” bo‘limiga 5 (besh) kun davomida kiring 0
3.3.    Har bir Vazifaning bajarilishi “hambi” Ilovasining ma’lumotlar bazasida qayd etib boriladi.
3.4.    Aksiya doirasida Kompaniya imkoniyatlarni taqimetishning qo‘shimcha rag‘batlantiruvchi mexanikalarini belgilash huquqiga ega.
Xususan, 2026-yil 27-mart kuni soat 15:00 dan 23:59 gacha (UTC+5) bo‘lgan davrda Aksiya ishtirokchilariga ayrimVazifalarni bajarganliklari uchuntaqdim etiladigan imkoniyatlar soni oshiriladi, ya’ni:
- “hambi fortuna plus” omad g‘ildiragini aylantiring” Vazifasini bajarganlik uchun – 1 (bitta) o‘rniga 3 (uchta) imkoniyat taqdim etiladi;
Ko‘rsatilgan shartlar faqat belgilangan davrda amal qiladi va shu vaqt oralig‘ida bajarilgan Vazifalarga nisbatan qo‘llaniladi.
3.5.    Vazifani bajarganlik uchun imkoniyat taqdim etilganda, Ishtirokchining abonent raqami Ishtirokchilar ro‘yxatida takrorlanadi va bu yutish ehtimolini oshiradi.
3.6.    Sovrin g‘oliblari Aksiya shartlarini bajargan Ishtirokchilar orasidan ommaviy tarzda aniqlanadi. G‘oliblarni aniqlash mazkur Qoidalarga muvofiq Instagram’dagi rasmiy sahifada jonli efirda random.org servisining tasodifiy raqamlar algoritmi yordamida amalga oshiriladi. G‘olib aniqlangach, Kompaniya u bilan Abonent raqami orqali telefon qo‘ng‘irog‘i vositasida bog‘lanadi.
3.7.    Imkoniyatlar faqat mazkur Qoidalar bilan belgilangan Aksiya o‘tkazish davrida bajarilgan Vazifalar uchun hisoblanadi.
3.8.    Imkoniyatlar hisoblanishiga asos bo‘lgan operatsiya bekor qilingan, qaytarilgan, haqiqiy emas deb topilgan yoki boshqacha tarzda qayta ko‘rib chiqilgan taqdirda, tegishli imkoniyatlar hisobdan chiqariladi.
3.9.    Imkoniyatlarni hisob qaydnomalari o‘rtasida o‘tkazish, birlashtirish yoki bo‘lishga yo‘l qo‘yilmaydi.
3.10.    Barcha sovrinlar jonli efirda o‘ynaladi.
3.11.    G‘oliblarni aniqlash natijalari G‘olibning raqami (Abonent raqamining birinchi uchta raqamisiz) ko‘rsatilgan holda Kompaniyaning Rasmiy saytida e’lon qilinadi.
3.12.    "hambi" ilovasi hamda Ishtirokchilarning elektron ma’lumotlar bazasida sovrinni qo‘lga kiritadigan Ishtirokchini oldindan aniqlash yoki belgilash imkonini beruvchi tartib va algoritmlar mavjud emas.
3.13.    G‘olibni aniqlash uchun foydalaniladigan, haqiqiy tasodifiy sonlarni generatsiya qiluvchi random.org servisida ham G‘oliblarni oldindan belgilashga imkon beradigan tartib va algoritmlar mavjud emas.
3.14.    Kompaniya ushbu shartlarda ko‘rsatilgan yoki O‘zbekiston Respublikasining amaldagi qonunchiligi talablariga asoslangan hollardan tashqari Aksiya ishtirokchilari bilan yozma muzokaralarga yoki boshqa turdagi muloqotga kirishmaslik huquqini o‘zida saqlab qoladi.
3.15.    Kompaniya tegishli ma’lumotlarni Kompaniyaning Rasmiy saytida joylashtirish sharti bilan Qoidalarga o‘zgartirish va qo‘shimchalar kiritish huquqini o‘zida saqlab qoladi.
3.16.    Kompaniya istalgan vaqtda Aksiyani to‘xtatish huquqini o‘zida saqlab qoladi.
3.17.    Aksiya haqidagi ma’lumotlar Kompaniyaning Rasmiy saytida mavjud. Kompaniya o‘z tanloviga ko‘ra tegishli ma’lumotlarni Facebook yoki Instagram ijtimoiy tarmoqlaridagi rasmiy sahifalarida joylashtirish huquqini o‘zida saqlab qoladi.
4.1.    Sovrin o‘yini Kompaniya tomonidan ushbu Qoidalarda belgilangan tartibda va muddatlarda jonli efirda o‘tkaziladi. O‘yin natijalariga ko‘ra Aksiya G‘olibi aniqlanadi.
4.2.    Sovrin G‘olibga Kompaniya tomonidan beriladigan va tegishli Sovrinni olish huquqini tasdiqlovchi Sertifikat asosida topshiriladi.
4.3.    Sertifikatni olish uchun Aksiya doirasidagi Yutuqli o‘yin G‘olibi deb tan olingan Ishtirokchi 7 (yetti) kalendar kun ichida Kompaniyaga quyidagi hujjatlarning asl nusxalarini va ma’lumotlarni taqdim etishi kerak:
•    G‘olibning pasporti yoki ID-kartasi;
•    O‘zbekiston Respublikasi Soliq qo‘mitasi ma’lumotlar bazasida JShShIR raqami mavjud bo‘lmagan hollarda, tuman Migratsiya va fuqarolikni rasmiylashtirish bo‘limidan (pasport stolidan) olingan JShShIR ro‘yxatdan o‘tkazilganligi to‘g‘risidagi guvohnoma;
4.4.    Sertifikatni olgandan so‘ng G‘olib Sovrinni olish huquqini amalga oshirish uchun Aksiya Hamkoriga mustaqil ravishda murojaat qiladi. Sovrin taqdim etilishi Aksiya Hamkori tomonidan ko‘rsatilgan Sertifikat asosida va Aksiya Hamkori belgilagan shartlarga muvofiq amalga oshiriladi. Band qilish, sanalarni kelishish, hujjatlarni rasmiylashtirish va Sovrinni amalda olish bilan bog‘liq barcha keyingi harakatlar G‘olib tomonidan bevosita Aksiya Hamkori bilan bajariladi.
4.5.    G‘olibga Sertifikat topshirilishi G‘olib barcha zarur hujjatlarni imzolaganidan so‘ng amalga oshiriladi.
4.6.    Kompaniya quyidagi hollarda G‘olibga Sertifikat berishdan bosh tortish huquqini o‘zida saqlab qoladi:
•    agar G‘olib yutuq haqida xabardor qilingan kundan e’tiboran 7 (yetti) kalendar kun ichida Kompaniyaga murojaat qilmasa;
•    G‘olib yutuq e’lon qilingan paytdan boshlab 7 (yetti) kalendar kuni ichida ushbu Qoidalarning 4.3-bandida ko‘rsatilgan hujjatlar va ma’lumotlarni taqdim etmasa yoki taqdim etilgan hujjatlar ushbu Qoidalar va (yoki) O‘zbekiston Respublikasining amaldagi qonunchiligi talablariga mos kelmasa;
•    G‘olib sovrinni olish chog‘ida imzo qo‘yishdan va (yoki) boshqa yuridik ahamiyatga ega harakatlarni, jumladan, talab etilgan hujjatlarni taqdim etishdan bosh tortsa;
•    Yutuq e’lon qilingan paytdan boshlab 7 (yetti) kalendar kuni ichida G‘olibni xabardor qilish imkoni bo‘lmasa, xususan, G‘olibning raqami bloklangan va (yoki) tarmoq doirasidan tashqarida bo‘lsa yoxud Kompaniyaga bog‘liq bo‘lmagan boshqa sabablarga ko‘ra G‘olib go‘shakni ko‘tarmasa va (yoki) aloqaga chiqmasa;
•    G‘olib tomonidan Aksiyada ishtirok etish shartlari buzilganligi aniqlansa.
5.    YAKUNIY QOIDALAR
5.1.    G‘oliblar har qanday sabablarga ko‘ra sovrinlarni talab qilmasa yoki ularni olishdan bosh tortsa, Kompaniya / Aksiyaning Hamkori Aksiyaning sovrin egalari umumiy sonini ham, Sovrin jamg‘armasini ham shunga muvofiq kamaytirish huquqini o‘zida saqlab qoladi. Bunda G‘olibni qayta aniqlash o‘tkazilmaydi.
5.2.    G‘olib ushbu Qoidalarda nazarda tutilgan barcha talab va shartlarni bajarmagan taqdirda, Kompaniya / Aksiyaning Hamkori G‘olibga sovrinni taqdim etishdan bosh tortish huquqiga ega.
5.3.    Kompaniya turistik xizmatlar tashkilotchisi hisoblanmaydi hamda xizmatlarning sifati, hajmi, ko‘rsatish muddatlari, sanalarining o‘zgarishi, sayohatlarning bekor qilinishi, shuningdek, sovrinni topshirishga jalb qilingan tashuvchilar, mehmonxonalar yoxud boshqa uchinchi shaxslarning xatti-harakatlari uchun javobgar emas. Sovrinlarni taqdim etish, tashkil qilish va topshirish bilan bog‘liq barcha majburiyatlar Aksiya Hamkorining zimmasida bo‘ladi. Turistik vaucherlar, aviachiptalar va sovrinning boshqa tarkibiy qismlaridan foydalanish bilan bog‘liq barcha da’volar, savollar va talablar bevosita Aksiya Hamkoriga taqdim etilishi lozim. Bunday masalalar G‘olib tomonidan Aksiya Hamkori bilan mustaqil ravishda hal etiladi.
5.4.    Kompaniya quyidagilar uchun javobgarlikni o‘z zimmasiga olmaydi:
•    Ishtirokchilarning Kompaniya tomonidan o‘zining rasmiy saytida joylashtirilgan G‘oliblar ro‘yxati bilan tanisha olmasligi;
•    Ishtirokchilarning o‘z aybi bilan yoxud Ishtirokchi va (yoki) Kompaniyaning ixtiyoriga bog‘liq bo‘lmagan boshqa sabablarga ko‘ra sovrinlarni olish uchun zarur bo‘lgan ma’lumotlarni/hujjatlarni olmaganligi yoki o‘z vaqtida olmaganligi;
•    Ishtirokchilar tomonidan mazkur Qoidalarda nazarda tutilgan talablarning bajarilmaganligi (yoki o‘z vaqtida bajarilmaganligi);
•    Aksiya G‘oliblari tomonidan sovrinlarning talab qilib olinmaganligi yoki ulardan voz kechilganligi holatida sovrinlarni ololmay qolishi;
•    Uchinchi shaxslarning aybi va/yoki yengib bo‘lmas kuch holatlari sababli Kompaniya va/yoki Aksiya Hamkorining G‘oliblarga sovrinlarni topshirish bo‘yicha o‘z majburiyatlarini bajara olmasligi;
•    Aksiya G‘olibining sovrindan/sertifikatdan foydalana olmasligiga sabab bo‘lgan, biroq Kompaniyaning aybi bilan yuzaga kelmagan holatlar, jumladan, lekin ular bilan cheklanmagan holda: vakolatli organlar tomonidan Aksiya G‘olibining O‘zbekiston Respublikasi hududidan chiqishiga qo‘yilgan cheklovlar/taqiqlar, viza berishning rad etilishi, uchinchi shaxslarning harakati yoki harakatsizligi.
5.5.    Aksiyada ishtirok etish bilan Ishtirokchi quyidagilarni tasdiqlaydi:
•    ushbu Qoidalar bilan to‘liq tanishib chiqqanligini va ularga roziligini;
•    foto- va videosuratlarga tushishga, shuningdek, G‘olibning surati Operatorning ijtimoiy tarmoqlardagi rasmiy sahifalari orqali keyinchalik e’lon qilinishi va tarqatilishiga o‘z roziligini;
•    Kompaniyaning Rasmiy saytida joylashtirilgan “Unitel” MCHJning Shaxsiy ma’lumotlarga ishlov berish va ularni himoya qilish siyosatiga muvofiq, Kompaniya uning shaxsiy ma’lumotlariga ishlov berishiga o‘z roziligini. Shuningdek, Ishtirokchi g‘olib deb topilgan taqdirda, o‘zining shaxsiy ma’lumotlarini Aksiya Hamkoriga taqdim etilishiga ham rozilik beradi.
5.6.    Aksiyani o‘tkazish bilan bog‘liq barcha nizolar muzokaralar yo‘li bilan hal etilishi lozim. Agar nizo kelib chiqqan kundan boshlab 60 (oltmish) taqvim kuni ichida kelishuvga tinch yo‘l bilan erishish imkoni bo‘lmasa, nizo Fuqarolik ishlari bo‘yicha Toshkent shahar Mirobod tumanlararo sudida ko‘rib chiqiladi.

Правила проведения Акции: «Сезон призов»
Правила проведения Акции: «Сезон призов» (далее – «Правила») определяют порядок проведения Акции: «Сезон призов» (далее – «Акция»), условия участия в розыгрыше призов (далее – «Розыгрыш»), а также призы, порядок и условия их выдачи Победителям.
Условия использования Сервисов опубликованы и доступны для ознакомления в Приложении «hambi» и (или) непосредственно в сервисах Партнеров в их актуальной редакции.
Акция проводится совместно с ООО «Prestige Club» (ИНН: 311 617 672) (далее – «Партнер Акции»).
Абонентский номер – номер, выделяемый абоненту оператором сотовой связи, по которому идентифицируется подключенное к сети телекоммуникаций абонентское оборудование при соединении с ним других устройств;
Задание – это действие или совокупность действий, предусмотренных условиями Акции и доступных Пользователю в Разделе «Сезон призов» Приложения «hambi», выполнение которых фиксируется в базе данных Приложения «hambi» и влечёт начисление Участнику определённого количества шансов для участия в Розыгрыше;
Компания/Оператор – ООО «Unitel», оказывающее услуги сотовой связи под торговой маркой «Beeline», являющееся организатором Акции;
Официальная страница в Instagram – официальная страница Компании в Instagram: https://www.instagram.com/hambi_superapp;
Официальный сайт Компании  официальный веб-сайт Компании по адресу: www.beeline.uz;
Партнер – юридическое лицо и (или) индивидуальный предприниматель, являющийся контрагентом Оператора по соответствующему договору, товары и (или) услуги которого размещены (представлены) в Приложении «hambi»;
Победитель – участник Акции, выигравший какой-либо из утвержденных призов;
Пользователь  физическое лицо, использующее Приложение «hambi». Пользователь может являться абонентом Оператора либо абонентом иных сотовых операторов при наличии технической возможности использования Приложения «hambi»;
Приложение «hambi» – это информационная система, состоящая из комплекса специализированных компьютерных программных продуктов, предназначенных для информационного и технологического взаимодействия Пользователя, Оператора и Партнеров;
Сертификат - письменное удостоверение, дающее Победителю возможность получить приз у Партнера Акции;
Участник – Пользователь, участвующий в Акции в соответствии с настоящими Правилами;
Раздел «Сезон призов» – функциональный модуль Приложения «hambi», включающий в себя Сервисы;
Сервисы – совокупность различных услуг и (или) товаров, предоставляемых Пользователям в Приложении «hambi» как Оператором, так и Партнерами Оператора.
С 00:00 (UTC+5) 21 февраля 2026 года по 23:59 (UTC+5) 27 марта 2026 года.
Место награждения Победителей: Республика Узбекистан, 100017, г. Ташкент, Юнусабадский р-н., ул. Абдулла Кадыри, 7.
1.1.    К участию в Акции допускаются все Пользователи – являющиеся гражданами Республики Узбекистан.
1.2.    Не могут претендовать на участие в Акции и (или) получение приза:
2.1.    Призовой фонд Акции формируется исключительно за счет собственных средств Партнера Акции и включает следующие призы:
•    Туристический ваучер на 2 (двух) человек в направлении Хайнань (Китай) с возможностью выбора любой доступной даты продолжительностью 8 (восемь) ночей и размещением в отеле категории 5*;
•    Туристический ваучер на 2 (двух) человек в направлении г. Шарм-эль-Шейх в отель V Hotel (эксклюзивное размещение) с возможностью выбора любой свободной даты сроком на 7 (семь) дней;
•    Туристический пакет в г. Нячанг (отель Marriott с халяльным питанием) на 8 (восемь) ночей с возможностью посещения концерта Юлдуз Усмоновой (авиабилет приобретается Победителем самостоятельно). Допускается изменение дат по согласованию с Партнером Акции;
•    4 (четыре) отдельных авиабилета по маршруту в г. Санья (Китай) и обратно рейсами авиакомпании UzAirways.
2.2.    Конкретные условия использования призов, включая даты поездки, порядок бронирования и иные существенные условия, определяются Партнером Акции.
2.3.    Замена призов, ваучеров и иных составляющих призового фонда денежным эквивалентом либо иным имуществом не допускается.
2.4.    Приз оформляется на имя Победителя в порядке, установленном действующим законодательством Республики Узбекистан. Налоги и обязательные платежи, подлежащие уплате в связи с предоставлением Приза, оплачиваются Партнером Акции. Все иные расходы, связанные с оформлением, получением и использованием Приза, несет Победитель.
3.1.    Для участия в Акции Пользователю необходимо выполнить не менее 1 (одного) Задания, доступного в Разделе «Сезон призов» Приложения «hambi».
3.2.    За каждое выполненное Задание Участнику начисляется определенное количество шансов в соответствии с нижеприведенной таблицей:
Задания Шансы
Ежедневные Задания 20
Прокрутите Колесо фортуны «hambi fortuna plus» 3 (три) раза 0
Прокрутите Колесо фортуны «hambi fortuna» 1 (один) раз 0
Еженедельные Задания 200
Прокрутите Колесо фортуны «hambi fortuna plus» 10 (десять) раз 0
Изучите направления в сервисе «Travel club» 0
Заходите в Приложение «hambi» 5 (пять) дней подряд 0
Совершите перевод от 100 000 сум через hambi pay. 0
Оплатите коммунальные услуги в hambi pay на сумму от 100 000 сум. 0
Прокрутите Колесо фортуны «hambi fortuna» 5 (пять) раз 0
Основные Задания
Прокрутите Колесо фортуны «hambi fortuna plus» 1
Изучите направления в сервисе «Travel club» 10
Перейдите в сервис «Мое авто» и добавьте автомобил 10
Оформите premium подписку hambi smart 50
Прокрутите Колесо фортуны «hambi fortuna» 3 (три) раза 1
Оформите добровольное ОСАГО 20
Оформите подписку на телемедицинский сервис «Онлайн-врач» 50
Оформите обязательное ОСАГО 50
Включите режим «NUR» 5
Отправьте открытку «Ramazan» близким и знакомым 1
Сыграйте в платную версию игры LIME TIME 1
Перейдите в сервис «Litro» 1
Оплатите штрафы в hambi pay на сумму от 50 000 сум. 5
Перейдите в сервис «Davo Delivery» 1
Сыграйте в игру «Бег» 5
Посмотрите «Истории» на главном экране 1
Сыграйте в игру «Биллионер» 5
Сыграйте в игру «Футбол» 5
Сыграйте в игру «Бокс» 5
Сыграйте в игру «Прыжки» 5
Перейдите в раздел «BeeMarket» 1
Перейдите в сервис «Osnova» 1
Откройте раздел «Поиск лекарств» и найдите нужное лекарство 1
Посмотрите ТВ и сериалы в разделе «Телеканалы» 1
Перейдите в сервис «Urban Drive» 1
Проверьте качество воздуха в сервисе «Качество воздуха» 1
Познакомьтесь с инвестиционным сервисом GoInvest. 1
Перейдите в сервис «Joyme» 1
Перейдите в сервис «Go Bozor» 1
Перейдите в сервис «Budget» 1
Перейдите в сервис «Ustabor» 1
Перейдите в сервис «Pet AI» 1
Зайдите в Приложение «hambi» сегодня 0
Сыграйте в игру «Биллионер» 0
Заходите в Раздел «ТВ» 5 (пять) дней 0
Перейдите в сервис «Мое авто» и добавьте автомобиль 10
3.3.    Выполнение каждого Задания фиксируется в базе данных Приложения «hambi».
3.4.    В рамках Акции Компания вправе устанавливать дополнительные стимулирующие механики начисления шансов.
Так, 27 марта 2026 года в период с 15:00 до 23:59 (UTC+5) для Участников Акции применяется увеличение количества начисляемых шансов за выполнение отдельных Заданий, а именно:
• за выполнение Задания «Прокрутите Колесо фортуны «hambi fortuna plus» — начисляется 3 (три) шанса вместо 1 (одного);
Указанные условия действуют исключительно в обозначенный период и применяются к Заданиям, выполненным в данный промежуток времени.
3.5.    При начислении шанса за выполнение Задания, Абонентский номер Участника дублироваться в списках Участников, что увеличивает вероятность выигрыша.
3.6.    Победители призов будут определены публично из числа Участников, выполнивших условия Акции. Определение Победителей осуществляется с помощью алгоритма случайных цифр сервиса random.org в прямом эфире на Официальной странице в Instagram в соответствии с настоящими Правилами. После определения Победителя Компания связывается с Победителем посредством телефонного звонка по Абонентскому номеру.
3.7.    Начисление шансов производится только за Задания, выполненные в Период проведения Акции, установленный настоящими Правилами.
3.8.    В случае отмены, возврата, аннулирования или иного пересмотра операции, послужившей основанием для начисления шансов, соответствующие шансы подлежат списанию.
3.9.    Передача, объединение или разделение шансов между учетными записями не допускаются.
3.10.    Все призы будут разыграны в прямом эфире.
3.11.    Результаты определения Победителей размещаются на Официальном сайте Компании с указанием номера Победителя (без первых трех цифр Абонентского номера).
3.12.    Приложение «hambi», а также электронная база данных Участников не содержит процедур и алгоритмов, которые позволили бы заранее определить или обусловить Участника, который получит приз.
3.13.    Сервис random.org, генерирующий истинно случайные числа, используемый для определения Победителя, не содержит процедур и алгоритмов, которые позволили бы заранее предопределить Победителей.
3.14.    Компания оставляет за собой право не вступать в письменные переговоры либо иные контакты с Участниками Акции кроме как в случаях, указанных в настоящих условиях или на основании требований действующего законодательства Республики Узбекистан.
3.15.    Компания оставляет за собой право вносить изменения и дополнения в Правила, при условии размещения соответствующей информации на Официальном сайте Компании.
3.16.    Компания оставляет за собой право на остановку Акции в любой момент.
3.17.    Информация по Акции доступна на Официальном сайте Компании. Компания оставляет за собой право размещения соответствующей информации на своих официальных страницах в социальных сетях Facebook или Instagram по выбору Компании.
4.1.    Розыгрыш Приза проводится Компанией в прямом эфире в порядке и в сроки, установленные настоящими Правилами. По итогам розыгрыша определяется Победитель Акции.
4.2.    Приз выдается Победителю на основании Сертификата выдаваемого Компанией, подтверждающего право на получение соответствующего Приза.
4.3.    Для получения Сертификата Участник, признанный Победителем Розыгрыша в рамках Акции, в течение 7 (семи) календарных дней, предъявляет Компании - следующие оригиналы документов и сведения:
•    Свидетельство о регистрации ПИНФЛ из районного отдела миграции и оформления гражданства (паспортный стол), для случаев отсутствия номера ПИНФЛ в базе Налогового комитета Республики Узбекистан;
•    Подтверждение о регистрации Абонентского номера Победителя в Приложении «hambi» на мобильном устройстве.
4.4.    После получения Сертификата Победитель самостоятельно обращается к Партнеру Акции для реализации права на Приз. Предоставление Приза осуществляется Партнером Акции на основании предъявленного Сертификата и в соответствии с условиями, установленными Партнером Акции. Все дальнейшие действия, связанные с бронированием, согласованием дат, оформлением документов и фактическим получением Приза, осуществляются Победителем напрямую с Партнером Акции.
4.5.    Выдача Сертификата Победителю осуществляется после подписания Победителем всех необходимых документов.
4.6.    Компания оставляет за собой право отказать в выдаче Сертификата Победителю, если:
•    Победитель не предоставил документацию и сведения, указанные в пункте 4.3 настоящих Правил в течение 7 (семи) календарных дней с момента объявления о выигрыше или предъявленные документы, не соответствуют требованиям настоящих Правил и (или) действующего законодательства Республики Узбекистан;
•    Отсутствует возможность оповещения Победителя в течение 7 (семи) календарных дней с момента объявления о выигрыше - номер Победителя заблокирован и (или) находится вне зоны действия сети либо по иным не зависящим от Компании причинам Победитель не поднимает трубку и (или) не выходит на связь;
5.    ЗАКЛЮЧИТЕЛЬНЫЕ ПОЛОЖЕНИЯ
5.1.    В случае невостребования или отказа по любым причинам Победителей от получения призов, Компания /Партнер Акции оставляет за собой право соответствующего уменьшения как общего количества обладателей призов Акции, так и Призового фонда. При этом повторное определение Победителя не проводится.
5.2.    Компания /Партнер Акции имеет право отказать Победителю в предоставлении приза в случае невыполнения Победителем всех требований и условий, предусмотренных в настоящих Правилах.
5.3.    Компания не является организатором туристических услуг и не несет ответственности за качество, объем, сроки оказания, изменение дат, отмену поездок, действий перевозчиков, гостиниц либо иных третьих лиц, задействованных при реализации приза. Все обязательства, связанные с предоставлением, организацией и реализацией Призов, несет Партнер Акции. Все претензии, вопросы и требования, связанные с использованием туристических ваучеров, авиабилетов и иных составляющих приза, подлежат предъявлению непосредственно Партнеру Акции. Урегулирование таких вопросов осуществляется Победителем самостоятельно с Партнером Акции.
5.4.    Компания не несет ответственности за:
•    невозможность Участников ознакомиться со списком Победителей, размещенным Компанией на Официальном сайте Компании;
•    невозможность Компании и/или Партнера Акции выполнить свои обязательства по вручению Победителям призов по вине третьих лиц и (или) обстоятельств непреодолимой силы;
•    обстоятельства, вызвавшие невозможность Победителя Акции воспользоваться призом /сертификатом, возникшие не по вине Компании, включая, но не ограничиваясь ограничения/запреты компетентных органов на выезд за пределы Республики Узбекистан наложенные на Победителя Акции, отказ в выдаче визы, действия/бездействия третьих лиц.
5.5.    Принимая участие в Акции, Участник:
•    подтверждает свое согласие на обработку своих персональных данных Компанией в соответствии с Политикой обработки и защиты персональных данных ООО «Unitel», размещенной на Официальном сайте Компании. Участник также дает свое согласие на передачу его персональных данных Партнеру Акции в случае если Участник будет признан Победителем.
5.6.    Все споры, связанные с проведением Акции, должны решаться путем переговоров. В случае невозможности прийти к согласию мирным путем в течение 60 (шестидесяти) календарных дней с даты возникновения спора, спор подлежит рассмотрению в Мирабадском межрайонном суде по гражданским делам г. Ташкента.