1.1. «G‘olibni aniqlang. iPhone yutib oling!» Aksiyasining o'tkazish Qoidalari (keyingi o‘rinlarda «Qoidalar» deb yuritiladi) ushbu «G‘olibni aniqlang. iPhone yutib oling!» Aksiyani o‘tkazish tartibini belgilaydi, yutuqli o'yinning bosqichlarida ishtirok etish shartlari (keyingi o'rinlarda «Yutuqli o'yin» deb yuritiladi), shuningdek, sovrinlar, ularni o'yinning ma'lum bir bosqichi g'oliblariga taqdim etish tartibi va shartlarini belgilaydi. 1.2. Aksiya «Unitel» MChJ (Beeline SB) (keyingi o‘rinlarda Kompaniya deb yuritiladi) tomonidan «Beeline TV» xizmatini ommalashtirish maqsadida o‘tkazilmoqda.
1.3. Aksiyani o’tkazish muddati:
Aksiyaning boshlanish sanasi: 25.09.2023y.
Aksiyaning tugash sanasi: 23.12.2023y.
Yutuqli o‘yinning har bir bosqich natijalarini e’lon qilish: Yutuqli o‘yinning tegishli bosqich natijalari yakunlangandan va g'olib aniqlangandan keyin 5 (besh) ish kuni ichida.
Yutuqli o‘yin bosqichlari natijalari bo‘yicha sovg‘alarni taqdim etish: Yutuqli o‘yin bosqichi g‘olibidan zarur hujjatlarni olgandan keyin 10 (o‘n) ish kuni ichida.
Sovrinli Aksiyaning bosqichlari quyidagi oʻyinlar bilan bogʻliq:
1) 2023 yil 30 sentyabr, Tottenhem - Liverpul
2) 2023 yil 08 oktyabr, Arsenal - Manchester Siti
3) 2023 yil 21 oktyabr, Chelsi - Arsenal
4) 2023 yil 28 oktyabr, Barselona - Real Madrid
5) 2023 yil 7 noyabr, Tottenhem - Chelsi
6) 2023 yil 12 noyabr, Chelsi - Manchester Siti
7) 2023 yil 25 noyabr, Manchester Siti - Liverpul
8) 2023 yil 3 dekabr, Manchester Siti - Tottenhem
9) 2023 yil 23 dekabr, Liverpul - Arsenal
1.4. Yutuqli o’yin o'tkaziladigan hudud: O'zbekiston Respublikasi
2. Aksiya ishtirokchilarining huquq va majburiyatlari
2.1. Aksiya oldindan to‘lov tizimidagi abonentlari uchun amal qiladi.
2.2. Yutuqli o'yinda ishtirok etish uchun quyidagi talablarga javob beradigan Kompaniya abonentlari ishtirok etishlari mumkin:
i. Abonent - 18 yoshga to'lgan O'zbekiston Respublikasining rezidenti bo'lgan jismoniy shaxs hisoblanadi;
ii. Abonent aksiya davrida Beeline TV foydalanuvchisi hisoblanadi;
2.3. Yutuqli o‘yinda Beeline TV xizmatining amaldagi va yangi foydalanuvchilari ishtirok etishlari mumkin.
2.4. Yuqoridagi talablarga javob bermaydigan abonentlar Yutuqli o’yinda ishtirok etish va sovrinni olish huquqiga ega emasdirlar.
2.5. Aksiya ishtirokchilari Aksiyada ishtirok etish va yutuq olish bilan bog‘liq barcha harakatlarni aksiya shartlarida belgilangan muddatlarda bajarishlari shart.
2.6. Kompaniya Aksiya uchun tanlov o'tkazishi va Aksiya g'olibiga sovg'ani taqdim etishi shart.
2.7. Kompaniya Yutuqli o’yin Ishtirokchisi haqida uchinchi shaxslarga ma'lumot berishga haqli emas, O'zbekiston Respublikasining ushbu qoidalarida va amaldagi qonun hujjatlarida nazarda tutilgan hollar bundan mustasno.
2.8. Kompaniya Aksiya Ishtirokchilari bilan yozma muzokaralar yoki boshqa aloqalarga kirishmaslik huquqini o‘zida saqlab qoladi. Ushbu Qoidalarda ko‘rsatilgan yoki O‘zbekiston Respublikasining amaldagi qonunchiligi talablaridan kelib chiqqan hollar bundan mustasno.
3. Ishtirok etish shartlari
3.1. Aksiyada ishtirok etish uchun quyidagilarni amalga oshirish kerak:
3.1.1. Raqamni ko'rsatish kerak va bit.ly/48nFOPT manzilida savolga javobni tanlash kerak.
3.1.2. Beeline TV ilovasini AppStore yoki Google Playdan yuklab olish yoki beelinetv.uz web saytiga o‘tish kerak;
3.1.3. Beeline TV xizmati orqali ro'yxatdan o'tish;
3.1.4. Beeline TVda istalgan video kontentni (istalgan telekanallar, filmlar, seriallar, konsertlar, kliplar, multfilmlar va boshqalar) kamida 15 (o‘n besh) soniya davomida tomosha qilish;
3.1.5. 1 (bitta) abonent raqamidan faqat 1 (bitta) javob qabul qilinadi.
3.2. Yutuqli o’yinda quyidagilar ishtirok etishmaydi:
3.2.1. Yuqoridagi shartlarni bajarmagan yoki 2.1-bandga muvofiq talablarga javob bermaydigan abonentlar;
3.2.2. Kompaniyaning affillangan shaxslar va xodimlari, shuningdek uning affillangan shaxs xodimlari;
3.3. Yutuqli o'yinda ishtirok etish orqali Abonentlar o'yin qoidalari va shartlari bilan tanishganliklarini va roziliklarini tasdiqlaydilar.
4. Mukofot fondi
4.1. Sovrin jamg'armasini shakllantirish manbai Kompaniya hisoblanadi.
iPhone 13 Pro Max – 2 dona.
iPhone 14 Pro Max – 10 dona
5. Yutuqli o’yinni o'tkazish tartibi
5.1. Aksiya quyidagi tarzda o'tkaziladi:
5.2. Yutuqli o’yin boshlanganligi to‘g‘risidagi e’lon Facebook, Instagram ijtimoiy tarmoqlarida, «Beeline Uzbekistan» (https://beeline.uz) va Beeline TV (https://www.beelinetv.uz/) rasmiy sahifalarida, Beeline Uzbekistan va Beeline TV ilovalarida hamda “Telegram”dagi Beeline Uzbekistan va Beeline TV rasmiy kanallarida e’lon qilinadi.
5.3. O‘yinning barcha shartlarini bajargan va tegishli futbol o‘yinida qaysi jamoa g‘alaba qozonishini taxmin qilgan Abonent Yutuqli o’yin bosqichi g‘olibi hisoblanadi.
Agar bir nechta toʻgʻri taxminlar boʻlsa, Gʻolib https://www.random.org/ sayti orqali aniqlanadi.
5.4. Yutuqli o‘yinning tegishli bosqichi g‘olibini aniqlash natijalari o‘yinning har bir bosqichi tugagandan so‘ng, g‘olibning abonent raqamining bir qismini ko‘rsatgan holda Kompaniyaning ijtimoiy tarmoqlarida (Facebook, Instagram, Telegram) e’lon qilinadi.
5.5. O‘yinning tegishli bosqichi natijalari jamlangan va g‘olib aniqlangan paytdan e’tiboran 5 (besh) ish kuni ichida Yutuqli o‘yin bosqichi g‘olibiga yutuq to‘g‘risida abonent raqamiga telefon orqali xabar qilinadi.
6. Yutuqlarni olish tartibi, muddatlari, joyi va shartlari
6.1. Sovrinlar 2023-yil 9-oktabrdan 31.01.2024-yilgacha (shu jumladan) Kompaniyaning rasmiy ofislarida beriladi.
6.2. Sovrinni olish uchun Yutuqli o'yin bosqichi g'olibi Kompaniyaga original pasport yoki ID-kartani taqdim etadi;
6.3. Agar biron sababga ko'ra g'olib qimmatbaho sovrinni shaxsan olish imkoniga ega bo'lmasa, u boshqa shaxsga sovrinni olish uchun notarial tasdiqlangan ishonchnoma berishi kerak.
6.4. Bunday holda, yutuqni ishonchli shaxs tomonidan olgan jismoniy shaxs 6.2-bandda ko'rsatilgan hujjatlarga qo'shimcha ravishda quyidagi asl hujjatlarni taqdim etishi shart:
i. pasport yoki shaxsiy guvohnomaning asl nusxasi;
ii. g'olibning pasporti yoki shaxsiy guvohnomasining nusxasi;
iii. qimmatbaho yutuqni olish va yutuqni olish bilan bog‘liq hujjatlarni imzolash uchun notarial tasdiqlangan ishonchnomaning asl nusxasi, yutuq abonentning vakolatli shaxsi tomonidan olingan taqdirda.
6.5. G‘olib yoki yutuqni ishonchli vakil orqali olgan jismoniy shaxs yutuqni hujjatlashtirish uchun yuqorida sanab o‘tilgan hujjatlarni O‘yin bosqichida yutuq to‘g‘risida bildirishnoma olingan kundan boshlab 12 (o‘n ikki) ish kuni ichida taqdim etishi shart. Agar zarur hujjatlar belgilangan muddatda olinmasa yoki taqdim etilgan hujjatlar Aksiya talablariga va O‘zbekiston Respublikasining amaldagi qonunchiligiga mos kelmasa, Kompaniya g‘olibga sovrinni berishni rad etish huquqini o‘zida saqlab qoladi.
6.6. G‘oliblar tomonidan sovrinni olishi munosabati bilan yuzaga kelishi mumkin bo‘lgan barcha to‘lovlar, shu jumladan aksiya uchun soliq oqibatlarini Kompaniya o‘z zimmasiga oladi (jumladan, shaxsiy daromad solig‘i) aksiya tashkilotchisi tomonidan to‘lanishi kerak.
6.7. Agar g'olib Toshkent shahrida yashamasa, Kompaniya g'olibning Toshkent shahriga borishi va qaytishi, uning mehmonxonada yashashi va ovqatlanishi bilan bog'liq har qanday xarajatlarni, shuningdek, sayohat bilan bog'liq boshqa barcha xarajatlarni to'lash majburiyatini o'z zimmasiga olmaydi.
6.8. Aksiya doirasidagi sovrinni pul ekvivalentiga almashtirish nazarda tutilmagan.
7. Aksiya shartlari haqida ishtirokchilarni xabardor qilish tartibi
7.1. Aksiya qoidalari va sovrin jamg‘armasi tarkibi https://beeline.uz  saytida e’lon qilinadi. G‘olib haqidagi ma’lumotlar aksiya tugaganidan bir kun o'tib Kompaniyaning ijtimoiy tarmoq sahifalarida e’lon qilinadi.
7.2. Agar g'olib ushbu Qoidalarda nazarda tutilgan barcha talab va shartlarga rioya qilmasa, Kompaniya g'olibni sovrin bilan ta'minlashni rad etishga haqli.
7.3. Kompaniya quyidagilar uchun javobgar emas:
i. ishtirokchilarning Facebook, Instagram, Beeline TV Telegram-kanalida Kompaniya tomonidan e'lon qilingan g'oliblar ro'yxati bilan tanishib bo'lmasligi;
ii. g'olibni sovrinni olganligi to'g'risida xabardor qila olmaslik - g'olibning raqami bloklangan va/yoki tarmoq qamrovi hududidan tashqarida yoki Kompaniyaga bog'liq bo'lmagan boshqa sabablarga ko'ra g'olib telefonni ko'tarmasligi va/yoki aloqaga chiqmasligi;
iii. ishtirokchilarning o‘z aybi yoki Ishtirokchi va/yoki Kompaniyaga bog‘liq bo‘lmagan boshqa sabablarga ko‘ra Sovrinni olish uchun zarur bo‘lgan ma’lumotlar/hujjatlarning olinmaganligi/kechiktirilganligi;
iv. ishtirokchilar tomonidan ushbu Qoidalarda nazarda tutilgan majburiyatlarni bajarmaslik (o'z vaqtida bajarmaslik);
v. O'yin g'oliblari, sovringa da'vo qilmasa yoki uni olishni rad qilgan taqdirda sovrinni qo‘lga kirita olmasa. G'oliblar tomonidan biron-bir sababga ko'ra sovrinlarni talab qilmagan yoki rad etgan taqdirda, talab qilinmagan sovrin Kompaniyaning mulki bo'lib qoladi.
7.4. Ushbu Qoidalar shartlariga muvofiq Aksiyada ishtirok etish orqali Abonent Kompaniyaga o'zining shaxsiy ma'lumotlari va Aksiya davomida Kompaniyaga ma'lum bo'lgan boshqa ma'lumotlarni qayta ishlashga, shuningdek ularni uchinchi shaxslarga, shu jumladan O‘zbekiston Respublikasining amaldagi qonun hujjatlarida nazarda tutilgan hollarda huquqni muhofaza qilish funksiyalarini amalga oshirish.
i. Kompaniya Aksiya muddati davomida va shaxsiy ma'lumotlarni qayta ishlash maqsadiga erishilgunga qadar Abonent ma'lumotlarini dasturiy va texnik vositalar yordamida qayta ishlaydi. Shaxsiy ma'lumotlarni qayta ishlash deganda shaxsiy ma'lumotlar bilan bir yoki bir nechta harakatlarni (operatsiyalarni) amalga oshirish, shu jumladan shaxsiy ma'lumotlarni to'plash, tizimlashtirish, saqlash, o'zgartirish, qo'shish, foydalanish, taqdim etish, tarqatish, uzatish, shaxsiylashtirish va yo'q qilish tushuniladi;
ii. Aksiyada ishtirok etish orqali ishtirokchi ushbu Qoidalar bilan to‘liq tanishligini va ularga roziligini tasdiqlaydi.
iii. Kompaniya O‘zbekiston Respublikasining vijdonli xo‘jalik yurituvchi subyekti bo‘lib, o‘z faoliyatida qonunlarga qat’iy rioya qilish va tadbirkorlik faoliyatining ochiqligi prinsipiga asoslanadi.
iv. Aksiya bilan bog'liq barcha nizolar muzokaralar yo'li bilan hal qilinishi kerak. Nizo yuzaga kelgan kundan boshlab 60 kalendar kun ichida tinch yo‘l bilan kelishuvga erishishning iloji bo‘lmasa, nizo Fuqarolik ishlari bo‘yicha O‘zbekiston Respublikasi Toshkent shahar Mirobod tumanlararo sudida ko‘rib chiqilishi kerak.

Главная/Правила проведения Акции «Угадай победителя. Выиграй IPhone!» в рамках услуги Beeline TV
1.1. Правила проведения Акции «Угадай победителя. Выиграй IPhone» (далее – «Правила») определяют порядок проведения Акции «Угадай победителя. Выиграй IPhone» (далее – «Акция»), условия участия в этапах розыгрыша призов (далее – «Розыгрыш»), а также призы, порядок и условия их выдачи победителям определенного этапа Розыгрыша.
1.2. Акция проводится ООО «Unitel» (ТМ Билайн) (далее – «Компания») в целях продвижения услуги «Beeline TV».
1.3. Период проведения Акции:
Начало Акции: 25.09.2023г.
Конец Акции: 23.12.2023г.
Оглашение результатов каждого этапа Розыгрыша: в течение 5 (пяти) рабочих дней после подведения итогов соответствующего этапа Розыгрыша и определения победителя.
Выдача призов по итогам этапов Розыгрыша: в течение 10 (десяти) рабочих дней после получения необходимых документов от победителя этапа Розыгрыша.
Этапы Акции призов связаны со следующими матчами:
1) 30 сентября 2023 г. Тоттенхэм - Ливерпуль
2) 08 октября 2023 г. Арсенал - Манчестер Сити
3) 21 октября 2023 г. Челси - Арсенал
4) 28 октября 2023 г. Барселона – Реал Мадрид
5) 7 ноября 2023 г. Тоттенхэм - Челси
6) 12 ноября 2023 г. Челси - Манчестер Сити
7) 25 ноября 2023 г. Манчестер Сити - Ливерпуль
8) 3 декабря 2023 г. Манчестер Сити - Тоттенхэм
9) 23 декабря 2023 г. Ливерпуль - Арсенал
1.4. Территория проведения Розыгрыша: Республика Узбекистан
2. Права и обязанности участников Акции
2.1. Акция доступна для абонентов предоплатой системы расчетов.
2.2. К участию в Розыгрыше допускаются абоненты Компании, соответствующие следующим требованиям:
i. Абонент является физическим лицом, резидентом Республики Узбекистан, достигшим 18-летнего возраста;
ii. Абонент является пользователем Beeline TV в период проведения Акции;
2.3. В Розыгрыше могут принять участие действующие и новые пользователи сервиса Beeline TV.
2.4. Абоненты, не соответствующие вышеуказанным требованиям, не имеют права на участие в Розыгрыше и на получение приза.
2.5. Участники Розыгрыша обязаны выполнять все действия, связанные с участием в Розыгрыше и получением призов, в сроки, установленные условиями Акции.
2.6. Компания обязана предоставить приз победителю определенного этапа Розыгрыша.
2.7. Компания не вправе предоставлять информацию об участниках Розыгрыша третьим лицам, за исключением случаев, предусмотренных настоящими Правилами и действующим законодательством Республики Узбекистан.
2.8. Компания оставляет за собой право не вступать в письменные переговоры либо иные контакты с участниками Розыгрыша кроме как в случаях, указанных в настоящих Правилах или на основании требований действующего законодательства Республики Узбекистан.
3. Условия участия
3.1. Для участия в розыгрыше необходимо:
3.1.1. Указать свой абонентский номер и выбрать ответ на вопрос по адресу bit.ly/48nFOPT
3.1.2. Скачать приложение Beeline TV из AppStore или Google Play или пройти по адресу beelinetv.uz на web версию;
3.1.3. Пройти регистрацию в сервисе Beeline TV;
3.1.4. Посмотреть не менее 15 (пятнадцати) секунд любого видео-контента на Beeline TV (любые телеканалы, фильмы, сериалы, концерты, клипы, мультфильмы и т.д.);
3.1.5. Принимается только 1 (один) ответ от 1 (одного) абонентского номера.
3.2. Не принимают участие в розыгрыше:
3.2.1. Абоненты, не выполнившие вышеперечисленные условия или не соответствующие требованиям согласно п.2.1;
3.2.2. Аффилированные лица и сотрудники Компании, а также сотрудники ее аффилированных лиц;
3.3. Принимая участие в Розыгрыше Абоненты подтверждают, что ознакомлены и согласны с Правилами и условиями его проведения.
4. Призовой фонд
4.1. Источником формирования призового фонда является Компания.
iPhone 13 Pro Max – 2 шт.
iPhone 14 Pro Max – 10 шт.
5. Порядок проведения розыгрыша
5.1. Розыгрыш проводится следующим образом:
5.2. Объявление о начале розыгрыша будет размещено в социальных сетях Facebook, Instagram, на официальной странице Beeline Uzbekistan (https://beeline.uz) и Beeline TV (https://www.beelinetv.uz/), в приложении Beeline Uzbekistan и Beeline TV и в Telegram каналах Beeline Uzbekistan и Beeline TV.
5.3. Победителем этапа Розыгрыша становится Абонент выполнивший все условия Розыгрыша и угадавший, какая команда выиграет соответствующий футбольный матч.
Если правильно угадавших будет несколько, то победитель будет определен с помощью сайта https://www.random.org/.
5.4. Результаты определения победителя соответствующего этапа Розыгрыша размещаются в социальных сетях Компании (Facebook, Instagram, Telegram) после окончания каждого этапа Розыгрыша с указанием части абонентского номера победителя.
5.5. Победитель этапа Розыгрыша информируется о выигрыше посредством телефонного звонка по абонентскому номеру, в течение 5 (пяти) рабочих дней с момента подведения итогов соответствующего этапа Розыгрыша и определения победителя.
6. Порядок, сроки, место и условия получения выигрышей
6.1. Выдача призов осуществляется с 09.10.2023 г. по 31.01.2024 г. (включительно) в официальных офисах Компании.
6.2. Для получения приза, победитель этапа Розыгрыша предъявляет Компании действительные оригинал паспорта либо ID-карты;
6.3. В случае, если победитель по каким-либо обстоятельствам не имеет возможности лично получить ценный приз, то он может оформить нотариально заверенную доверенность на другое физическое лицо для получения приза.
6.4. При этом физическое лицо, получающему приз по доверенности, в дополнение к документам, указанным в п. 6.2, необходимо предоставить следующие действительные документы:
i. оригинал своего паспорта либо ID-карты;
ii. копию паспорта победителя либо ID-карты;
iii. оригинал нотариально заверенной доверенности на получение ценного приза и на право подписи в документах, связанных с получением приза, при условии получения приза доверенным лицом абонента.
6.5. Победитель или физическое лицо получающее приз по доверенности обязаны предоставить перечисленные выше документы , необходимые для документального оформления выигрыша в течение 12 (двенадцати) рабочих дней с момента получения извещения о выигрыше в этапе Розыгрыша. Компания оставляет за собой право отказать в выдаче приза победителю, в случае если необходимые документы не были получены в установленный срок, или, предъявленные документы, не соответствуют требованиям Акции и действующего законодательства Республики Узбекистан.
6.6. Все платежи, включая налоговые последствия по Акции несет Компания (включая НДФЛ), которые могут возникнуть в связи с получением приза победителями.
6.7. В случае если победитель не проживает в г. Ташкент, Компания не принимает на себя обязательства по оплате каких-либо расходов, связанных с проездом победителя этапа Розыгрыша до г. Ташкент и обратно, его размещением в гостинице и питанием, а также всех остальных расходов, связанных с поездкой.
6.8. Замена приза в рамках Акции денежным эквивалентом не предусмотрена.
7. Порядок информирования участников Акции об ее условиях
7.1. Правила Акции и состав призового фонда будут опубликованы на интернет-сайте https://beeline.uz. Информация о победителе будет размещена в социальных сетях Компании на следующий день после подведения итогов соответствующего этапа Розыгрыша и определения победителя.
7.2. Компания имеет право отказать победителю в предоставлении приза в случае невыполнения победителем всех требований и условий, предусмотренных в настоящих Правилах.
7.3. Компания не несет ответственности за:
i. невозможность участников ознакомиться со списком победителей, размещенным Компанией в социальных сетях Facebook, Instagram, Telegram канале Beeline TV;
ii. отсутствие возможности оповещения победителя о получении приза - номер победителя заблокирован и/или находится вне зоны действия сети либо по иным не зависящим от Компании причинам победитель не поднимает трубку и/или не выходит на связь;
iii. неполучение/несвоевременное получение сведений/документов, необходимых для получения Приза по вине самих участников или по иным, не зависящим от воли Участника и/или Компании причинам;
iv. неисполнение (несвоевременное исполнение) участниками обязанностей, предусмотренных настоящими Правилами;
v. неполучение победителями Розыгрыша Приза в случае не востребования их или отказа от них. В случае не востребования или отказа по любым причинам победителей от получения призов, невостребованный приз остается в собственности Компании.
7.4. Принимая участие в Розыгрыше на условиях настоящих Правил, абонент дает согласие Компании на обработку его персональных данных и иных сведений ставших известными Компании в процессе проведения Акции, а также их передачу третьим лицам, в том числе осуществляющим правоприменительные функции, в случаях, предусмотренных действующим законодательством Республики Узбекистан.
i. Компания в период проведения Акции и до момента достижения цели обработки персональных данных обрабатывает данные абонента с использованием программно-аппаратных средств. Под обработкой персональных данных понимаются реализация одного или совокупности действия (операции) с персональными данными, включая по сбору, систематизации, хранению, изменению, дополнению, использованию, предоставлению, распространению, передаче, обезличиванию и уничтожению персональных данных;
ii. Принимая участие в Акции, участник подтверждает, что полностью ознакомлен и согласен с настоящими Правилами.
iii. Компания, являясь добросовестным хозяйствующим субъектом Республики Узбекистан, основывает свою деятельность на неукоснительном соблюдении законов и принципе прозрачности бизнеса.
iv. Все споры, связанные с проведением Акции, должны решаться путем переговоров. В случае невозможности прийти к согласию мирным путем в течение 60 (шестидесяти) календарных дней с даты возникновения спора, спор подлежит рассмотрению в Мирабадском межрайонном суде по гражданским делам г. Ташкент Республика Узбекистан.